AI Event - De Kring Barcelona

Thursday, 23 July

Met AI vooruit!

Op donderdag 23 juli organiseert een aantal leden (ondernemers) van De Kring Barcelona een inspirerende avond over de praktische toepassing van AI in het dagelijks ondernemerschap.

Geen theorie, geen toekomstmuziek, maar concrete voorbeelden van ondernemers die AI vandaag al inzetten om sneller te werken, betere resultaten te behalen en nieuwe mogelijkheden te creëren.

Deze bijeenkomst wordt ondersteund door De Kring Business Club Barcelona en mogelijk gemaakt door Canon Business Center Barcelona 22@.

Locatie

Canon Business Center Barcelona 22@

Carrer d’Espronceda 333, Barcelona

19:30 – Inloop

20:00 – Start programma

21:00 – Einde programma, start netwerken

Wij zorgen voor een hapje en een kleine versnapering. Kom bij voorkeur niet op een lege maag.

Wat kun je verwachten?

Vier ondernemers delen in korte presentaties hoe zij AI inzetten binnen hun vakgebied. Elke spreker laat zien hoe een proces eruitzag vóór AI, hoe het vandaag werkt met AI, en welke winst – én beperkingen – dat oplevert.

De sprekers

Ellen Oord – Van idee naar online webshop in drie stappen

Leon Bouma – Meerdere marketingcampagnes parallel starten en op resultaat meten

Wouter Deelman – Leiderschapsanalyse van start-ups binnen 1 uur

Baer Jonkers – Van oude demo naar professionele muziek: een voorbeeld in vier verschillende versies

Voor wie?

Deze avond is toegankelijk voor zowel leden als niet-leden van De Kring Business Club Barcelona.

Deelname is gratis

Maximaal 40 deelnemers

Aanmelden via de website van De Kring

Een praktische en interactieve avond voor ondernemers, professionals en geïnteresseerden die willen zien hoe AI daadwerkelijk wordt toegepast in de praktijk.

We kijken ernaar uit je op 23 juli te verwelkomen.

Aanmeldingsformulier